Jako Romeo a Julie

2. ledna 2011 v 19:36 | Hermiona-Nikola |  Jednorázovky
Mám pro
vás další jednorázovku, na pár, který tady zatím nebyl. Hermiona a Snape. Doufám, že mě za to neukamenujete :) Inspiraci jsem si vzala z písničky Whiskey Lullaby. Tak se dejte do čtení a snad se vám bude líbit :)
P.S Mírně erotické

Celý život se pokoušel na ni zapomenout. Nechala ho samotného, po tom všem co pro ni udělal. Když končila v Bradavicích přišla se s ním rozloučit a on už nemusel své city k ní popírat. Odhodlal se konečně říct jí pravdu, ale i při tom si udržel svou ledovou masku klidu a chladný hlas. Nevěděl, že za ním přišla se stejným záměrem. Zamilovala se do něho ve čtvrtém ročníku. Milovala jeho chladný hlas, který jí připadal vzrušující na místo odpudivého. Nikdy se s tím nikomu nesvěřila, nikdo by ji nepochopil. Jak by mohl někdo pochopit, že zrovna ONA, nejchytřejší studentka s tak vřelým srdcem se zamilovala do profesora, který byl její přesný opak. Byl sice také chytrý, ale tím jejich souhra končila. On neměl srdce. Alespoň si to o něm všichni mysleli, ale ona se nebála riskovat zlomení toho svého. Přesvědčila jí hloubka jeho černých očí, které se do ní vpíjely. Když se zvedl ze své židle a vydal se k ní, zkoumal její výraz a snažil se vydedukovat, na co může myslet. Co jí donutilo přijít za ním do sklepení.
" Slečno Grangerová?" promluvil, když stál tak blízko ní, že cítila jeho dech na tvářích.
" Pane?" odvětila. Najednou ztratila veškerou svou odvahu a odhodlanost. Toužila jen ochutnat jeho měkké rty, popraskané od úkolů, které plnil pro Voldemorta mimoBradavice.
" Pane?" na tváři se mu objevil úšklebek, který znala do nejmenšího detailu, " Nejspíš jste mi přišla něco oznámit, jinak nevidím důvod, proč by jste nyní stála v mé pracovně." Přiblížil se k ní ještě blíž, jeho vlasy se jí otřely o tvář a Ona zapomněla na vše.
On si ale uměl představit důvod, ze kterého by byla u něho v pracovně. Jen v něj nedoufal. Byla to jen jeho fantazie, v níž se slečna Grangerová zbavila veškerého svého oblečení, které nikdy neuměl ocenit, a to jen proto, že zakrývalo to, co on neměl právo vidět. Kdyby bylo po jeho chodila by slečna Grangerová na školní tresty bez svršků.
Jakmile po její tváři sjel pramen jeho vlasů zapomněla i dýchat. Byla zvyklá na jeho přítomnost, ale vždy si držel patřičný odstup. Nikdy nepřekročil hranice vyučujícího. Nemohl riskovat nebo možná jen nechtěl. To jí připomnělo opět se nadechnout. Sebrala veškerou svou odvahu a políbila ho. Nejdříve nejistě se strachem, že ji od sebe odstrčí a vyhodí ji z jeho pracovny a ona už nikdy nebude mít takovou šanci. Chvíli stál napjatě, zřejmě ho překvapila, a kdyby neměla tolik práce s jeho jazykem, ušklíbla by se. Ale na to má čas později. Pak se podvolil, ale jen na chvíli. Opět jí dokázal, že vůdčí osobnost je On, ať se jedná o cokoliv.
Když ucítil její měkké rty na svých strnul očekáváním. Když mu vklouzla jazykem do úst, byl překvapen její obratností. Na chvíli se jí tedy podvolil, aby pochopila, že toužím po stejné věci jako ona, ale moc dlouho to nevydržel. Byl zvyklý jednat, byl známý jako muž činu. Musel převzít iniciativu. Nemohl nechat studentku, aby měla hlavní slovo v sexu. Na to nebyl připravený a asi nikdy nebude. Ale Ona nebyla vynikající jen ve škole, nyní mu předváděla, že je vynikající ve všem, do čeho se pustí.
Když se chopil velení, podlomila se jí kolena. Vzhledem k jeho zkušenostem reagoval okamžitě, chytil ji kolem pasu, přitáhl si ji k sobě ještě těsněji, pokud to vůbec bylo možné a mírně jí nadzvedl. Pochopila co jí naznačil, nechala se, aby jí zvedl . Nohy mu propletla za zády, ale rty od něho ani na chvíli neodloučila. Tiskla se k němu stále víc, že si začala myslet, že se stane jím, tak si byli blízcí. Ucítila jak na ni začíná dotírat jeho erekce.
Když ho objala začal si připadat jako její majetek. Bylo to poprvé co mu nevadilo, že ho někdo svým způsobem ovládá. I jeho tělo začalo reagovat, snažil se to potlačit co nejdéle, aby si užili mnohem víc, ale už by déle nevydržel. Podvolil se tužbám svého těla a jeho erekce se začala jemně otírat o její tělo. Došel s ní ke svému stolu, posadil ji na něj a odstoupil, aby si jí mohl prohlédnout.
" Slečno Grangerová, vzhledem k situaci není množství vašeho oblečení vhodné. Měla by jste se nějakého zbavit." Pochopila jej, chtěl si užít pohled na její tělo o něco déle. Hodlala mu vyhovět. Začala se pomalu svlékat. Na svetru si začínala rozepínat knoflíček po knoflíčku a všímala si toho, jak její pozorovatel začíná ztrácet trpělivost, ale hodlala si vychutnat svou chvilkovou nadvládu. Když se vysvlékla ze svetru odhodila ho do kouta jeho pracovny. Měla si obléct halenku, aby mohla pokračovat v pomalém svlíkání, jenže nečekala, že by mohla uspět. Triko měla dole za chvíli, jen ho přetáhla přes hlavu, což jí nepřipadalo vůbec sexy, ale výraz jejího učitele odpovídal opaku.
Zadíval se na její opálenou pokožku na níž kontrastovala bílá podprsenka. Nemohl pochopit proč si neobléká přilehlé svršky, ve kterých by její postava vynikla mnohem víc. Ale jen na to pomyslel ucítil žárlivost, žárlivost z toho, že by i ostatní viděli příliš. Jistě by neviděli tolik co on, ale i to by stačilo.Začala se pomalu svlíkat ze sukně, která po chvíli skončila na hromadě oblečení v koutě. Teď před ním zůstala už jen ve spodním prádle, zvedla se ze stolu a vydala se k němu.
Teď byla řada na ní, aby si užila nějakou podívanou. Ale ona se chtěla zapojit víc, nechtěla se jen dívat, a tak se vydala k němu. Zadívala se do jeho černých očí. Z ramen mu shodila plášť a vyskytl se jí pohled na svaly rýsující se z pod černého trika, které měl na sobě přilnuté. Už ho chtěla vidět vždy jen bez hábitu. Sáhla mu pod triko a pohladila jeho svaly. Svou studenou rukou jela výš a výš, až zavadila o jeho bradavku, která reagovala na její chladný dotek okamžitě.
Ucítil její chladné ruce na svém horkém těle, jak se posouvají stále výš. Když se dotkla jeho bradavky, začalo jeho tělo opět reagovat. Přetáhla mu triko přes hlavu a zadívala se na něj. Všiml si překvapení, které se jí odráželo v očích. Byl si jistý, že takovou postavu u svého profesora lektvarů nečekala. Ale vzhledem k tomu, že věděla o náročných pracích, které musel vykonávat, bylo její překvapení k smíchu. Aniž by si to uvědomil, objevil se mu na tváři úšklebek.
" Líbí se vám, to co vidíte?" zeptal se s pobavením. Dál na něho koukala bez odpovědi.
I na její tváři se objevil úsměv. "Co by jste řekl, pane profesore?" Jen pobaveně pokývl hlavou. Opět k němu přistoupila a hbitými prsty mu rozepla kalhoty, které mu sklouzly přes úzké boky. Měl na sobě černé trenky, které mu byly těsné mnohem víc, než obvykle. Sice za to mohla jeho erekce, ale byl si jist, že vypadá i tak slibně. Přesvědčil ho o tom, její dychtivý výraz.
Vklouzla mu rukou do trenek, aby pomohla jeho erekci. Uvolnila ji a začala po ní pomalu přejíždět. Na špičce se chvíli zdržela a pohrála si s ní o něco déle. Slyšela jak se přestal ovládat a z úst mu vyklouzl tichý sten. Poklesla na kolena a olízla jeho špičku, poté jej vzala do úst celého. Objížděla mu kolem něj jazykem a vždy se zdržela špičce, kterou si vychutnávala nejvíc. Možná právě kvůli jeho úžasným vzdechům, které pro ni byly jako ta nejlepší odměna.
Když mu olízla žalud, vydechl slastí. Byla úžasná. Bylo jasné, že si ho hodlá vychutnat. Hodlal jí to dopřát, oplatí jí to, jen co bude vhodná doba.
Pokaždé když obkroužila jazykem, celou jeho délku, vydal další vzdech.Po její úžasné práci se nemohl divit, že se neovládl a vystříkal se jí do pusy.
Když ucítila jeho semeno ve svých ústech, podívala se do jeho očí. Tvářil se omluvně, asi to nebylo v jeho plánu ani v souvislosti s jeho kontrovatelností. Byla to pro ni odměna za dobře odvedenou práci. Stále dívajíc se do jeho očí, začala polykat. Všimla si jeho překvapení a musela se opět usmát.
Jakmile si všiml, že jeho semeno spolykala, nebyl si jistý, jestli se mu to celé nezdálo. Ale i kdyby ano, hodlal toho snu využít.
" Slečno Grangerová, je řada na mně." Donutil ji se postavit a opřel ji o zeď. Donutil jí přehodit si jednu nohu přes jeho rameno a druhou se podpírala. Přejel jazykem přes její klitoris a jemně se do něho zakousl. Tentokrát se jeho pracovnou rozlehl její sten. Byl pro něho jako tížená odměna. Zastrčil do ní jeden prst, aby prozkoumal, zda je dostatečně vlhká. Když zjistil, že je připravená, zastrčil do ní i druhý prst a začal jimi v ní pohybovat. Chvíli vjížděl jen dovnitř a ven, ale po chvíli změnil taktiku a ohnul prst, aby se dotkl bodu G. Byl zkušenější, a tak věděl, kde přitlačit.
Z úst jí vyšel další sten, mnohem hlasitější, který se rozlehl celým kabinetem, když v ní ohnul prst, dotkl se toho správného místa a ona napnula nohy, aby si orgasmus o chvíli prodloužila. Všimla si, že si stoupá a čekala konec jejich povyražení, o kterém snila tak dlouho.
Jen co se postavil, zasunul do ní svou obrovskou pulzující erekcí. Chvíli pochybovala, že se do ní vejde celý, ale zapadl do ní jako klíč do zámku. Začal silně přirážet a ona cítila jak se jí drhnou záda a kamennou zeď za ní. Postupně začal zrychlovat a když oba cítili, že se blíží k vyvrcholení, vytáhl jej z ní.Otočil jí obličejem ke zdi a zasunul ho do ní znovu. Tentokrát nepřirážel tak tvrdě a pohyboval se v ní mnohem pomaleji, aby si užili poslední spojení. Tentokrát vyvrcholil v ní.
Podívala se na své záda, která měla sedřená do krve.
" Omlouvám se slečno Grangerová, ale byla jste úžasná a já se přestal ovládat. Dovolte mi, vám je zahojit." Hermiona od něho ale ustoupila a on si začal myslet, že jí ublížil.
"Ne, byl jste úžasný. Nechte je tak, alespoň si budu jistá, že se mi to jen nezdálo."
"Věřte tomu. Že to bylo mnohem lepší než mé veškeré sny." Tentokrát se usmál. Bylo to poprvé co ho viděla se usmát a zlomilo jí srdce, že se chystá opustit Bradavice. Že už ho neuvidí. Byl čas se rozloučit. Přistoupila k němu, naposledy ho políbila a odešla z jeho pracovny.
Už za ním nepřišla, zapomněl, že v Bradavicích skončila. Už nikdy se nezamiloval. Za celý svůj život miloval jen ji. Ona mu ale zlomila srdce. Pak přišel ten osudný den, kdy ho Pán Zla pověřil dalším úkolem.
" Najdi tu Mudlovskou šmejdku a zabij ji." Jeho chladný smích, odrážející se od stěn, byl jako rána bičem přímo do srdce. Nemohl si dovolit odporovat. Musel jí najít, ale pochyboval o své šanci na úspěch.
"Severusi?" překvapení v její tváři ho ranilo. Nikdy nesebral odvahu, aby ji našel. Místo odpovědi jí vášnivě políbil.
" Mami?" ozvalo se za ní. Zadíval se jí do čokoládových očí, ve kterých se leskly slzy. "Tvoje dcera Severusi. Lissa." Byla jí tolik podobná, měla její oči, její nepoddajné vlasy, ale byly černé jako ty jeho. Byla krásná. Musel ale vykonat úkol, který mu byl dán, jinak by jim ublížil Pán Zla a to nemohl dovolit. Smrt od Pána Zla, by byla utrpením, nejen pro ně, ale hlavně pro něho.
" Miluju tě" zašeptal a pozvedl proti ní hůlku. Z jeho hůlky vylétl zelený paprsek a Hermiona padla k zemi. Z očí se mu řinuly slzy, ale musel namířit hůlku i na Lissu. Když padla k zemi i jeho nádherná dcera, zamířil hůlkou do zdi, od níž se kletba odrazila a on padl na zem ke svým milovaným. Konec skvělého muže, kouzelníka a milovníka…..
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Denda-twoje Affs♥♥♥ | Web | 8. ledna 2011 v 14:01 | Reagovat

na blogu je vyhodnocení SB

2 upirikaty | Web | 6. února 2011 v 20:07 | Reagovat

ahoj chteěla jsem se zeptata jestli bych mohla dát pár tvých povídek na svůj blog ale jestli na tak nevadí.pls odpověz na
katykaty96@seznam.cz

3 Azrael | 8. března 2011 v 18:30 | Reagovat

ouuuu :'(

4 zetemaka | E-mail | Web | 22. listopadu 2011 v 20:53 | Reagovat

No, takovej konec si snad ani nezasloužili...Ale jinak pěkný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama